Kadıköy Escort

arama

“İlber Ortaylı ve Fethullah Gülen” Yazısı Hk.

 • paylaş
 • paylaş
 • Tarih Tarih Tarih Tarih
 • Beğen
  Loading...

Kısa bir süre önce yazmış olduğum “İlber Ortaylı ve Fethullah Gülen” makalesi ses getirmiş ve yüz binlerce kişi tarafından okunmuştur. Bu bizim için değerlidir. Sn. İlber Ortaylı, avukatı vasıtasıyla derhal mahkemeye başvurmuş, makalemin tarihtarih.com adresindeki tarih sitemizden ve diğer sosyal medya hesaplarımızdan yayınlanmasının durdurulmasını yani okuyucularımızın makaleme “erişimlerinin engellenmesini” talep etmiştir.

Sayın mahkeme dosya üzerinden yaptığı incelemede, fikir ve düşünce özgürlüğü sınırının aşıldığı gerekçesi ile, makalemin yer aldığı linklerdeki içeriğe (yani makaleme) erişimin engellenmesine karar vermiştir.

Sayın mahkemenin bu yöndeki kararı ve Türk Adaletine saygımızdan ötürü bu aşamada makalemin yer aldığı yayını sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan kaldırdık.

Hiçbir yerinde İFTİRA, YALAN ve HAKARET olmayan yazımın kaldırılması kararına üzülmüş olduğumu ayrıca belirtmek isterim. Yazının yayın yasağının kaldırılması ve tekrar okurlarımla buluşmasına dair hukuksal mücadelemiz ve gelişmeler hakkında Tarih Tarih sevenlerini bilgilendireceğiz.

Saygılarımla.

Ahmet Özgür Türen

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
 • Vehbl Aziz
  5 ay önce

  siteden kaldırılmış olsa da ufak bir google araştırması ile bulunabilcek bir yazı. Archive.orga girip yazının linkini oraya yapıştırın. 12 mayıs tarihli site arşivinden yazıya ulaşılabilirsiniz.

  39
  yorum beğen
 • Mehmet
  5 ay önce

  İlber Ortaylı feto ile birden çok defa görüştüğünü kendi ağzıyla açıkladı. Yazınızı merak ederek sayfanıza ulaştım ama kaldırıldığı için okuyamadım. Umarım kişiye göre hukuk uygulaması kalkar da yazı tekrar yayınlanır

  43
  yorum beğen
 • Yılmak yok!
  5 ay önce

  Değerli araştırmacı kardeşim, hukuk mücadelenizde muvaffakiyetler diliyoruz, yılmak yok! ergeç hakikatleri herkes öğrenecek ve kişilerin gerçek kimlikleri ortaya çıkacak! Bu saf, temiz milleti aldatanlar, ağlatanlar ergeç hesap verecekler, veriyorlar da… Şeytanın asli karakteri ikiyüzlülüktür ve insanları öyle kandırır… Yılmadan savaşacağız… Zafer inananlarındır!

  49
  yorum beğen
 • Attila
  5 ay önce

  Türkiye’de Fetö konusu ne zamandır bu şekilde değerlendiriliyor. Verilen kaynaklar takip edileceğine engelleniyor. Gerçek Fetöcüler dışarıda volta atarken Cumhuriyet Başsavcılığı üç maymunu oynuyor. Nasıl bir ülke haline geldik, üzücü…

  45
  yorum beğen