Kadıköy Escort

arama

Ermeni Propagandası Yapan Film Netflix’te

  • paylaş
  • paylaş
  • Tarih Tarih Tarih Tarih
  • Beğen
    Loading...

Hükümetin çeşitli bahanelerle engellemeye çalıştığı Netflix, bu sefer cidden yanlış işlere koşuyor. 2017 yılında yayınlanan ve Sözde Ermeni Soykırımı propagandası yapan The Promise filmini Netflix’in 8 Ağustos’ta yayınlama kararını aldığını okuduk.

Haberi, Amerika’da yayın yapan ve bu haberi kutlayan Türk düşmanı Ermeni kaynaklardan öğrendik. Türk düşmanı kaynakların bu derece mutlu olması normal. Çünkü on milyonlarca dolar bütçe ile çekilen bu film 2017 yılında gösterime girdiğinde gişede büyük bir zarar yapmıştı. Bunun sebebi ise dünyada sinema sektöründeki önemli güçlerin, Türkiye ile olan ilişkilerinden dolayı çekinmesi ve filmi yayınlamama kararı alması idi. Ancak anlaşılıyor ki Netflix’in öyle bir derdi yok. Haliyle de Türk düşmanlarına paha biçilemez bir hediye sunuyor.

Netflix gibi Türkiye’de yüz binlerce müşterisi olan ticari bir girişimin rahat bir şekilde Sözde Ermeni Soykırımı propagandası yapan bir filmi yayınlaması, daha doğrusu YAYINLAYABİLMESİ hepimiz adına yoruma muhtaçtır.

Amerika’da Yayın Yapan Ermeni Oluşumun Facebook’taki Duyurusu
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.